Logo

Ekran za laptop 15.6" 40 pin

Број на оглас: 3617474 | Објавен на: 01.07.2020, 15:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Izvaden od Asus K53SV odgovara i na drugi laptopi so 40 pina.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач