Logo

Renault Megane 1.6 Benzin

Број на оглас: 3617658 | Објавен на: 05.07.2020, 16:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 18.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motorot vo odlicna sostojba.
Moze celo moze i na delovi.
Tel broj:070253195

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Icko

Потврден огласувач