Logo

Satelitska antena komplet

Број на оглас: 3617665 | Објавен на: 30.06.2020, 17:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Вид на оглас: Се продава


Komplet so digitalen resiver i motorce.
tel broj:070253195

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Icko

Потврден огласувач