Logo

Yugo

Број на оглас: 3617672 | Објавен на: 30.06.2020, 17:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Yugo

Модел: 45

Година: 1990

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 46 kw / 63 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 350 €

400 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba pali vozi. Atestiran plin i nema gnilo.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 Icko

Потврден огласувач