Logo

ADIDAS THE 3 STRIPES

Број на оглас: 3617780 | Објавен на: 01.07.2020, 02:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 44

Боја: Други

Цена: 800 МКД

900 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


079205200 AKCIJA PRODADENI

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач