1 / 4
Gilera Gp 800
32 €
13.06.2020 01:38

Дебар / Дебар

Марка:

Gilera

Вид:

Скутер

Година:

2009

Модел:

Gp 800

Километри:

25000

Gilera Gp 800 2009 reg cela godina moze zamena so kola cena po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Zija
Потврден огласувач
71484880
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам