Logo

Prodavam Volvo GLT 2.0 Wagon

Број на оглас: 3617932 | Објавен на: 01.07.2020, 01:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: 850

Година: 1995

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo 850 GLT 1995 god 93KW so realno pominati 275.000 KM. Kolata e pali vozi bese registrirana do vcera 12.06.2020. Cenata e fiksna 1200 EU informacii na tel 078 223 177

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 daniel

Потврден огласувач