Logo

se prodava bmw 530 zamna za elektro materijal(kabli stekeri)

Број на оглас: 3617959 | Објавен на: 22.11.2020, 18:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 530

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 184 kw / 250 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava bmw 530 dizel
2000god so kozha klima android radio, kompleno ispravno i stgnato
registrirano so zelen karton

cena za kesh 3000evra.
moze zamena za elektro materijali
(kabli, stekeri, spratni tabli, osiguraci....)

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 milce

Потврден огласувач