Logo

Zelezna baraka 30m2 - moze zamena za vozilo

Број на оглас: 3618108 | Објавен на: 08.07.2020, 23:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Вид на оглас: Се продава


Se prodava zelezna baraka 30m2, se naogja na Zeleznicka Stanica vo Kicevo, moze zamena za vozilo. Kontakt Enver - 075235895

 D

Потврден огласувач