Logo

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО

Број на оглас: 3618215 | Објавен на: 04.07.2020, 19:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 192 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 411 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1979

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: неготино

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО НЕГОТИНО ВО НАСЕЛБА АНТИГОНА СО 113 m2 КУЌАТА И ДВОР 411 m2 ВКУПНО 524 m2.КУЌАТА Е МЕЃУКАТНА,НАЈДОЛЕ ИМА 2 ПОДРУМА И ОСТАВА.НА ПРИЗЕМЈЕ ИМА ДНЕВНА.КУПАТИЛО.ТРПЕЗАРИЈА И ХОДНИК СО КУЈНА.НА ВТОРИ СПРАТ ИМА САЛОН И ГОСТИНСКА СОБА И ТЕРАСА И НАЈГОРЕ ИМА 2 СПАЛНИ И ТЕРАСА И КУПАТИЛО.
БР ЗА КОНТАКТ
071-323-703 МАРИКА
078-389-054 ЛИДИЈА

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач