Logo

Bosh pumpa od Tamce, IMT

Број на оглас: 3618227 | Објавен на: 05.07.2020, 14:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 140 €

150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam bosh pumpa izvadena od ispraven motor od Tamce.
Istata pasuva i na traktor IMT i RAKOVICA.
Okolu cenata ima prostor za dogovor.

 Тетово    Општина:Јегуновце

Прати Е-Маил

 Daniel

Потврден огласувач