Logo

Huawei Mate 20 pro 6/128, black

Број на оглас: 3618670 | Објавен на: 09.07.2020, 18:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Mate 20 pro

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 370 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e kako nov, kompletno pakuvanje i garancija internacionalna do 05.2021

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Marijan

Потврден огласувач