Logo

Pikerka masina za porubuvanje MAER UNITAS ORIGINAL

Број на оглас: 3618686 | Објавен на: 29.06.2020, 22:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pikerka Maer Unitas vo dobra sostojba za tenki i podebeli materijali 070 816 971

 Кратово

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач