Logo

Pegla so kotel NOVO 3.5l Silter originalno tursko

Број на оглас: 3618691 | Објавен на: 12.09.2020, 07:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.500 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pegla silter so kotle 3.5l novo ne ukluceno so rezerva podloga 070 816 971

 Кратово

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач