Logo

Се издава или продава дуќан

Број на оглас: 3618939 | Објавен на: 21.06.2020, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 140 m²

Греење: Нема

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Za povekje info na broj

076/22-11-00

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач