Logo

Prodavam Panasonic CD MP 3

Број на оглас: 3619242 | Објавен на: 31.07.2020, 20:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / CD,DVD,MP3,MP4,MP5 плеери

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Panasonic CD MP 3 komplet so Evro gekovi 1200 DEN.
RADIO Kroun so sd i usb 700 DEN.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач