Logo

protivpozarni aparati s-1.5 i s-2

Број на оглас: 3619278 | Објавен на: 01.08.2020, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Противпожарна опрема

Вид на оглас: Се продава


s1.5- 300den
s 2 -400den
aparatite imaat i drzaci za vo kola

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач