Logo

Bandadi so gumi za mercedes c klasa 195/65/15

Број на оглас: 3619324 | Објавен на: 06.07.2020, 16:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Чел. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж: 15

Ширина на бандаж: 6.5J

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: 114

Ширина на гума: 195

Висина на гума: 65

Дијаметар на гума: 15

Цена: 9.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dandadi za mercedes c klasa 195/65/15 plus strafovi

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 STAN

Потврден огласувач