Logo

Лаптоп HP

Број на оглас: 3619384 | Објавен на: 16.06.2020, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Се продава супер брз лаптоп
Инфо: 079-300-406

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Sanih