Logo

Тојота Корола 1.4 дизел 2017 Tojota Corola 1.4 D 2017

Број на оглас: 3619472 | Објавен на: 16.09.2020, 23:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Corolla

Година: 2017

Гориво: Дизел

Километри: 40000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2021

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 15.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Сервисирана во салон на Тојота.Со додатна опрема.Бисерно бела боја.Има поминато 41 000 км.Троши на отворено 4-4,5.Градска 5-5.5. Прва регистрација 11 месец 2017.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Даниела

Потврден огласувач