Logo

TOYOTA AVENSIS 2005

Број на оглас: 3619600 | Објавен на: 05.07.2020, 17:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toyota

Модел: Avensis

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 116 kw / 158 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

100.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava toyota avensis 2.0 D4D 2005 godina
Mozna zamena
*Navigacija
* bord kompjuter
* dvo zonski klimatronik
* kozen multi podesuvacki volan
* MP3 AUX Radio
* 16 aluminiumski bandazi (original)
* komandi na volan
* elektrika na prozori site 4
* ele .zatvaranje na retrovozori
* maglenki
* senzor za dozd
*Senzori za parkiranje
*Registrirana cela god
*Kolata e pali vozi
* Poveke info na tel
*071 921 439*

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Toyota

Потврден огласувач