Logo

Bandas 13 ka so disk

Број на оглас: 3619618 | Објавен на: 01.07.2020, 01:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: Bandas 13 ka preden so disk

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Preden 13 ka so disk za 125cc 150cc

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач