Logo

Продавам Golf IV 1.9 TDI highline

Број на оглас: 3619699 | Објавен на: 02.07.2020, 13:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам голф 4 81kWh(110hp) во исправна состојба регистриран до 15.09.2020 со зелен картон.
Опрема:
- ABS
- серво волан
- клима
- recaro седишта
- електрика на стакла
- електрика на ретровизори
- електричен шибер на кров
Поминати 270000км.

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Ѓоко

Потврден огласувач