Logo

Се продава куќа во Крушево

Број на оглас: 3619838 | Објавен на: 29.06.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 185 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Дрва

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1986

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Krushevo

Цена: 27.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Ќуката се продава , има чиста документација и легализирано дворно земјиште .
Контакт тел 071391031 , 074 240 701

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Vesna

Потврден огласувач