Logo

Prodavam.

Број на оглас: 3619866 | Објавен на: 28.09.2020, 17:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 70 kw / 95 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 100 МКД

4.750 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba .skoro servisiran.novi gumi.novi bandazi.registracija do juni 2021 god.so pominati 122 000 km. Poseduva dosta oprema.bez nitu edna mana.mozna zamena so vasa doplata.samo seriozni kupci.kon tel 078 444 683.

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Oglasuvac

Потврден огласувач