Logo

Baterii RAYOVAC Extra 10 za aparatce za sluh

Број на оглас: 3619927 | Објавен на: 30.06.2020, 19:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Медицински производи

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат батерии Rayovac Extra Advanced 10 за апаратче за слух. Рок на траење до 12 месец 2022. Пакетче 200 ден.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Непознато

Потврден огласувач