Logo

UAZ PICKUP 4X4

Број на оглас: 3619948 | Објавен на: 16.09.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Година: 2020

Гориво: Бензин

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 16.850 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Комерцијално возило УАЗ Пикап 4Х4, ново нерегистрирано. Цената е изразена нето без вкалкулиран ддв.
Мотор 2.7
www.uaz.mk
https://www.facebook.com/uazmkd/
Можност за плаќање на рати.
Ориентациски Износ на рата при 84 м и 10% учество 264 €.
Ориентациски Износ на рата при 72 м и 10% учество 299 €.
Ориентациски Износ на рата при 60 м и 10% учество 349 €.

Огласи од: UAZ Patriot dooel

UAZ Patriot dooel

Industriska bb Radovis
Радовиш

Станете Премиум член

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 UAZ Patriot dooel (претпријатие)

Потврден огласувач