Logo

Aluminiumski B I Gumi za Opel 205/55 R16 NOVI!!!

Број на оглас: 3619958 | Објавен на: 07.07.2020, 16:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж и Гума: Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж: 16

Ширина на бандаж: Останато

Број на дупки во бандаж: Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж: Останато

Ширина на гума: 205

Висина на гума: 55

Дијаметар на гума: 16

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Gumite se kupeni na novo dekemvri 2019 se vozeni samo 3000km kako novi se dimenzija 205/55 R16 KYMHO WINTHER CRAFT M + S odat so fabricki bandazi aluminiumski za Opel
Cenata e po dogovor 078-326-266

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Stefan1999

Потврден огласувач