Logo

Продавам Opel Astra J 1.3 EcoFlex

Број на оглас: 3619999 | Објавен на: 16.07.2020, 18:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 6.500 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Продавам Opel Astra J серија 1.3 Дизел EcoFlex, мотор на ланче.

Од опрема колата поседува:
-Темпомат
-Команди на Волан
-Клима
-Електрика на стакла, ретровизори, светла
-Серво волан со подесување
- Халогенки
-Лиени Бандаши
- Боард Компјутер
- ESP
- ABS кочници
- Стерео озвучување
- Централно заклучување со далечинско (два клуча)
- Сензори за дожд и друга опрема.

Колата е EcoFlex и има многу ниска потрошувачка со 4.1L на 100 км.
Колата е во одлична состојба, многу сочувана, гаражирана.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач