Logo

kamin

Број на оглас: 3620052 | Објавен на: 01.08.2020, 22:33
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


prodavam extra kamin celiot od gus ,mnogu tezok
bez problem gree pogolema povrsina

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач