Logo

Emz 150 1974 bez dokumenti

Број на оглас: 3620203 | Објавен на: 28.06.2020, 12:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: MZ

Вид: Теренски/Offroad

Година: 1980

Модел: MZ 150

Километри: 180000

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


1974 godina ..dobri gumi dobri kocnici sreden palenje elektronsko od apn ,dobra kompresija...slabo pali u mesto ali na butkanje nema promasaj...

 Валандово

Прати Е-Маил

 Vw

Потврден огласувач