Logo

micibushi pajero 2.8 TDI interkuler

Број на оглас: 3620339 | Објавен на: 17.09.2020, 00:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mitsubishi

Модел: Pajero

Година: 1995

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2021

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 5.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Dzipot e vo odlicna sostojba,235/85/16 gumi,led svetlo 320w napred,led svetlo nazad,folii na stakla so atest,radio cd,registriran za 7 patnici,original kuka zapisana vo soobrakajnata,podvozjeto nema voopste korozija.na dzipot funkcionira se
Inf.071 207 800
MOŽE ZAMENA ZA POMAL DZIP. PININ,VITARA,FEROZA,


Inf.071 207 800 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 vane

Потврден огласувач