Logo

VW GOLF 3 - 1.9 dizel

Број на оглас: 3620476 | Објавен на: 15.06.2020, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1993

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 2

Цена: 1.100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Golf 3 1.9 Dizel vo vozna sostojba, registriran do 02.2021, centralno zaklucuvanje, nov akumulator. Cenata ne e fiksna.

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 A E