Logo

Golf 5 2.0 TDI

Број на оглас: 3620560 | Објавен на: 23.09.2020, 01:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 TDI 103kw servisiran so servisna kniska


Realni 220.000km
Reg do 10.2020
Kozni sedista
Greaci na sedista
Bord kompjuter
Xenon svetla fabricki
Centralno zaklucuvanje

Tel za kontakt :071217223 Aleksandar

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач