Logo

EPSON Stylus Photo 1500w

Број на оглас: 3620648 | Објавен на: 24.09.2020, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Фотокопири

Вид на оглас: Се продава


Prodavam EPSON Stylus Photo 1500w
so vgraden cis sistem so 6 boi!
Pecati A4, A3 i A3+ Format.
Pecati CD diskovi
Pecati na foto hartija (fotografii)
Pecati na 250gr. hartija za vizit karti
Printerot e vo odlicna kondicija i mnogu e ekonomicen!!!!!

 Скопје    Општина:Автокоманда

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач