Logo

Se prodava niva vo dragomance

Број на оглас: 3620682 | Објавен на: 13.08.2020, 14:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1800 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 4 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Prodavam niva vo dragomance na krivina ili blizina na bonum 1800m2 kp402 katastarska opstina staro nagoricane 078617615 i 070891581

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач