1 / 3
PLACEVI
30 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.01.2021 18:09

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

414 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA PLAC OZNACEN NA SLIKATA.

MOZE ZAMENA ZA GRADEZEN MATERIJAL

6.2K- 414m2 so povrsina za gradba na prizemje 217m2tel. 071/383-230

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

i
Потврден огласувач
000000000
Испрати Е-маил до огласувачот