Logo

Motor za Volvo v40 2.0 16v

Број на оглас: 3620912 | Објавен на: 16.06.2020, 11:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: V40

Година: 2001

Гориво: Бензин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 88 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cel motor

 Дебар    Општина:Дебар

Прати Е-Маил

 Ardiol

Потврден огласувач