1 / 6
se otkupuvaat maticni ploci
120 МКД
21.04.2022 12:45

Скопје Центар / Скопје

se otkupuvaat
maticni ploci od kompjuteri
maticni ploci od laptopi
graficki i site slot kartici

otkupot se vrsi na kilo
poveke informacii na 076 330 214

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Матични плочи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам