Logo

Predni amortizeri za skuter 125-150cc

Број на оглас: 3620958 | Објавен на: 01.07.2020, 01:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Vespa

Вид: Скутер

Година: 2009

Модел: Arora fosti

Цена: 600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Predni amortizeri skuter 125 150cc eftino komplet 2

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач