Logo

Bandasi

Број на оглас: 3621166 | Објавен на: 04.08.2020, 14:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на бандаж: Челични

Ширина: Останато

Дијаметар: 16

Дијаметар на дупка: 100

Број на дупки: Со 5 дупки

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodavaat celicni bandasi 16 5x100 moze i zamena za 16 ili 17 5x112

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач