Logo

KULTIVATOR IMT 506

Број на оглас: 3621175 | Објавен на: 05.07.2020, 15:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 970 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


kosalka, freza, plug, tegovi i dvapara kolca
Kultivatorot e vo odlicna sostojba i e raboten samo za svoja potreba.

 boban

Потврден огласувач