Logo

MF 595 Angliski uvezen od Italija

Број на оглас: 3621230 | Објавен на: 06.07.2020, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.200 €

7.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba novi zadni gumi broj za kontakt 071 736 210

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач