Logo

VW GLF 5 2.0 TDİ

Број на оглас: 3621348 | Објавен на: 09.07.2020, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GLF 5 2.0 TDİ

Mobil: 070744878

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 GV

Потврден огласувач