Logo

GUMI CONTINENTAL

Број на оглас: 3621374 | Објавен на: 30.06.2020, 21:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Летни Гуми

Ширина: 205

Висина: 60

Дијаметар: 16

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Se Prodavaat 4 gumi polovni Letni
Odlicni
Cena site 4
Info na tel
070 256 811
070 256 811
070 256 811
070 256 811
070 256 811

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 PRODAVAC

Потврден огласувач