Logo

Tavanski panel so Senzor za dvizenje.

Број на оглас: 3621468 | Објавен на: 16.09.2020, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 650 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Вид на оглас: Се продава


led panel so 2 fasonka so senzor so garancija

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 TERRA LED

Потврден огласувач