Logo

VW Volkswagen Golf 4 - 1.9 TDI - Itno !!!

Број на оглас: 3621627 | Објавен на: 01.07.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam VW Volkswagen Golf 4 - 1.9 TDI , dizel , 2001 godina , REGISTRIRAN , redoven servis , NOVI gumi .

Kolata e vo perfektna sostojba , so isklucitelno mala potrosuvacka na gorivo ( 4,5 Lit/100Km -Gradska voznja)

Za poveke informacii na : 078742533

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач