Logo

Шпорет (Alfa plam)

Број на оглас: 3621671 | Објавен на: 09.07.2020, 13:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Се продава шпорет за парно греење AlfaPlam, 23 KW , загрева до 150 квадрати. Малку користен и во одлична состојба

 x

Потврден огласувач