Logo

Oprema za motor

Број на оглас: 3621719 | Објавен на: 30.06.2020, 17:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Чизми

Вид на оглас: Се продава


Cizmi 100e br od 41 do 46 site
Jakna 75e velicina M i L i pantaloni Xl i XXL50 tel 078205402

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Ivana

Потврден огласувач