Logo

VW Golf 2.0 TDI 3500e

Број на оглас: 3622034 | Објавен на: 30.06.2020, 22:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2021

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 2.0 TDI 2004 Godina vo odlicna sostojba servisirano ulje filtri rebrast kais se komplet registrirano cela godina Cena 3500€
Kontakt 075 259 206

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Milosh

Потврден огласувач